Zabiegi pielęgnacyjne – biała kosmetyka

Oferujemy szeroki zakres zabiegów nieinwazyjnych

Nawilżających 

Zabiegi nawilżające mają na celu ograniczenie ucieczki wody ze skóry. Możemy tego dokonać dostarczając skórze naturalnych substancji nawilżających (NMF), które zatrzymują wodę w naskórku, a także poprzez wzmacnianie płaszcza hydrolipidowego na powierzchni skóry.

Prawidłowe nawilżenie skóry jest niezbędnym czynnikiem wpływającym na jej prawidłowe funkcjonowanie oraz zdrowy wygląd. Woda jest niezbędnym środowiskiem, w którym zachodzą reakcje enzymatyczne dostarczające składników budulcowych, a także warunkującym prawidłową budowę włókien kolagenowych i elastylowych. Zapewnia również poprawny system złuszczania naskórka.

Anti-age

Zabiegi liftingujący, dotleniające i pobudzające krążenie krwi skóry. Zalecane dla cer dojrzałych, wiodkich, o obniżonej elastyczności oraz wymagajacych silnej regeneracji i ujędrnienia. Zwiększa się absorbcja składników aktywnych zawartych w preparatach użytych do zabiegu, liftinguje, dotlenia i stymuluje mikrokrążenie skóry.

Przeznaczony dla skór tłustych i mieszanych

Najstarsza i najbardziej popularnych metod oczyszczania twarzy. Jak sama nazwa wskazuje oczyszczanie manualne, często określane też mianem oczyszczania mechanicznego, kosmetolog wykonuje manualnie. Skóra odpowiednio wcześniej przygotowana i rozgrzana umożliwia dokładne oczyszczenie. Po tym procesie następuje drugi etap wyciszenia i uspokojenia. Po zabiegu należy dostosować się do zaleceń i odpowiedniej pielęgnacji.