Kosmetyka estetyczna

Kwas hialuronowy usieciowany – wypełniacz

Na czym polega zabieg wypełniania bruzd wargowo-nosowych?

W czasie zabiegu wstrzykujemy kwas hialuronowy usieciowany. W miejscu gdzie tworzy się bruzda wargowo- nosowa wykonuje się kilka nakłuć wzdłuż lini. W zależności od wielkości i głębokości bruzdy podajemy od 0,5 do 1,5 ml preparatu. Po zakończonym zabiegu należy dokładnie preparat rozmasować.

Co to jest „ lwia zmarszczka”?

Na gładziźnie czoła między brwiami tworzy się pojedyncza bruzda lub kilka równoległych pionowych. Pod wpływem silnie działającego mięśnia marszczącego brwi tworzą się zmarszczki mimiczne pojawiające się już w młodym wieku. Przez co nadają twarzy bardzo surowy wygląd. Stają się one bardziej widoczne i utrwalone z biegiem czasu. Doskonałym sposobem niwelowania lwiej zmarszczki jest wypełnianie usieciowanym kwasem hialuronowym. Zabieg jest bardzo skuteczny, a efekt utrzymuje się do 8 miesięcy.

Powiększanie Ust

Wstrzykując usieciowany kwas hialuronowy „wypełniacz” w czerwień wargową możemy nie tylko uwydatnić, powiększyć nasze usta, ale także wymodelować i nawilżyć. Zabieg świetnie sprawdza się u osób z asymetrycznymi ustami aby skorygować kształt. Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania wody w ilości 1000-krotnie większej niż jego ciężar cząsteczkowy, dlatego też bardzo ważne jest picie wody po zabiegu aby efekt był jeszcze bardziej satysfakcjonujący