Lipoliza

Lipoliza

Preparat Lipo Lab+ Bogaty w peptydy biomimetyczne skład uzupełniony fosfatydylocholiną, deoksycholanem oraz oczyszczonym PPC doskonale sprawdza się w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz gwarantuje wysoki profil bezpieczeństwa.Efekty pozabiegowe są widoczne już po 3 sesjach.Działanie preparatu Lipo Lab+polega na wstrzyknięciu mieszanki bezpośrednio w tkankę podskórną wymagającą korekty. W miejscu podania powstaje kontrolowany stan zapalny tkani tłuszczowej prowadzący do jej rozpadu oraz rozkładu w komórkach wątroby. Zabieg jest bezpieczny i nie wymaga żadnego przygotowania ani czasu rekonwalescencji, a jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych.

ZALETY ZASTOSOWANIA LIPO LAB+

*Niewielka liczba zabiegów w celu uzyskania wizualnych efektów

*Krótki czas trwania zabiegu

*Szeroki zakres stosowania

*Brak czasu rekonwalescencji

*Możliwość przeprowadzenia zabiegu bez podania znieczulenia

*Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi *Wysoki profil bezpieczeństwa

*Terapia dedykowana dla wszystkich, nawet szczupłych osób, nie mogą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej za pomocą diety lub ćwiczeń.

ZASTOSOWANIE

*Mezoterapia lipolityczna *Redukcja tkanki tłuszczowej : okolicy podbródka, ramiona, plecy, ręce, brzuch, biodra i wewnętrzna strona ud, pośladki. *Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, zwiotczeń skórnych *Poprawa jędrności skóry *Zmniejszenie obwodu tkanek

EFEKT STAŁY