O nas
Studio kosmetyczne Lejdis powstało w 2013 roku, mieści się przy ulicy Bolka I Świdnickiego 8 w Strzelinie. Pracuje tu z zespołem specjalistów dla których kosmetyka jest nie tylko praca, jest przedewszystkim pasją.
"Człowiek uczy się całe życie"- jestem wierna tej dewizie i nigdy nie uważam żebym nie mogła nauczyć się jeszcze więcej.
Dlatego też nieprzerwanie poprzez systematyczne uczestnictwo w szkoleniach, kongresach i targach podnoszę kwalifikacje swoje i pracowników. Dzięki temu usługi w moim gabinecie są nowoczesne, skuteczne i bezpieczne.
Nasz team
Paulina Bieńka
Kosmetolog, wizażystka, linergistka z ponad 10 letnim doświadczeniem. Właścicielka Studia Urody Lejdis w Strzeline, szkoleniowiec branży beauty, trener makijażu permanentnego autorka rocznej szkoły stylizacji paznokci BieutticaMore Academy. Wykładowca akademicki. Finalistka Mistrzostw w makijażu Permanentnym Let’s Talk About Pmu. Prywatnie spełniająca się zawodowo żona i matka trójki dzieci. Nadal rządna wiedzy i podążania za nowinkami nie przestaje się rozwijać i podwyższać swoje kwalifikacje w Pmu. Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem dając wsparcie i pomoc w dążeniu do celu. Licencjonowany trener Hanami oraz właścicielka placówki szkoleniowej HANAMI PMU ACADEMY Paulina Bieńka w Strzelinie.
Elżbieta Świdzińska
„Po pierwszym zabiegu wykonanym przez Panią Elę oraz odpowiednim dobraniu kosmetyków do pielęgnacji twarzy już były widoczne efekty. Szczerze polecam! „

Ekspert w każdym słowa tego znaczeniu… Osoba, która posiada obszerną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zabiegach pielęgnacji twarzy. Zawsze trafione zabiegi oraz dobór produktów świadczy o jej profesjonalizmie. Perfekcyjna stylizacja brwi. Każdy kto odda się w ręcę Eli wyjdzie w pełni usatysfakcjonowany. Kobieta petarda nie przestaję poszerzać wiedzy. Obecnie specjalistka w zabiegach z zakresu zaawansowanej kosmetyki estetycznej tj. powięszkanie ust, modelowanie żuchwy, wolumetria. Każdego klienta/ klientkę traktuje indywidualnie otaczając opieką pozabiegową.

Marlena Kowalczyk
Serce gabinetu! Nasze główne centrum dowodzenia! To właśnie Marlenka odbiera telefony i ustala terminy dla każdej z Was… zawsze stara się aby nikogo nie pominać mimo długiej listy osób rezerwowych dokłada wszelkich starań aby dla każdego znalazło się miejsce. Na bieżąco odpisuje na wiadomości oraz serdecznie wita w gabinecie Lejdis!